Ogłoszenia Duszpasterskie - Parafia Jawornica

Menu główne:

Na prośbę Parafian – numer konta na budowę kapicy:
Parafia Rzymsko – Katolicka św. Stanisława B.M. ul. Ks. Misia 2,
42 – 700 Lubliniec, Jawornica.
Nr rachunku:
 13 8288 0004 2000 0016 5002 0002 z dopiskiem budowa kaplicy

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj Niedziela Biblijna, która rozpoczyna IX Ogólnopolski Tydzień Biblijny.
2. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na ogrzewanie.
3. W poniedziałek ( 16 kwietnia ) przypadają urodziny Papieża Seniora Benedykta XVI.
4. We wtorek ks. Biskup Andrzej Iwanecki o godz. 16.30 udzieli Sakramentu Bierzmowania gimnazjalistom kl. III z naszej parafii i z parafii św. Krzyża.
5. W sobotę i w niedzielę na Górze św. Anny – Pielgrzymka Przewodników Kalwaryjskich.
6. W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Modlitw o Powołania.
7. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na budowę kaplicy.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.     Kolekta drugiego święta Wielkanocy przeznaczona jest na KUL
2.     Uczniów kl. III gimnazjum zapraszam na spotkanie we wtorek po mszy św.
3.     Od tego tygodnia msze św. w środy o godz. 7.00
4.     W czwartek w naszej Parafii odbędzie się Konwent. Msza św. o godz. 19.00.
5.     Z racji przypadającej Oktawy Wielkanocnej opuszcza się obchód I czwartku, piątku i soboty miesiąca.
6.     W piątek w Oktawie Zmartwychwstania Pańskiego nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
7.     W sobotę po mszy św. o godz. 18.00 spowiedź dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
8.     W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego, rozpoczynająca Tydzień Miłosierdzia. Po mszy św. zbiórka na potrzeby Caritas.
9.     Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na nowe okna w kościele.