Ogłoszenia Duszpasterskie - Parafia Jawornica

Menu główne:

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE.

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na misje.

2. Dzisiaj po mszy św. zbiórka na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi Meksyku.

3. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Diecezji i Seminarium.

4. Dzisiaj Uroczystość Poświęcenia Własnego Kościoła.

5. W środę – Uroczystość Wszystkich Świętych. Po mszy św. o godz. 14.00 procesja i nabożeństwo za zmarłych na cmentarzu. W tym dniu po każdej mszy św. błogosławieństwo lampek, zniczy i kwiatów.

6. W czwartek wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. W tym dniu msza św. o godz. 16.00 i 18.00.

7. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca.

8. W sanktuarium MB w Lubecku w piątek czuwanie modlitewne. Okazja do spowiedzi od godz. 19.00. Msza św. o godz. 1930 i 23.15.

9. Odwiedziny chorych i starszych Parafian w sobotę od godz. 9.00. Zgłoszenia w zakrystii.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE.

1. Dzisiaj przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po mszy św. zbiórka na „Kościół w Potrzebie”

2. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na pokrycie kosztów wywozu śmieci z cmentarza.

3. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na budowę kaplicy pogrzebowej.

4. W przyszłą niedzielę obchodzimy po raz pierwszy – Światowy Dzień Ubogich – ogłoszony przez papieża Franciszka na zakończenie Roku Miłosierdzia.