Ogłoszenia Duszpasterskie - Parafia Jawornica

Menu główne:

Na prośbę Parafian – numer konta na budowę kapicy:
Parafia Rzymsko – Katolicka św. Stanisława B.M. ul. Ks. Misia 2,
42 – 700 Lubliniec, Jawornica.
Nr rachunku:
 13 8288 0004 2000 0016 5002 0002 z dopiskiem budowa kaplicy

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W środę uroczystość Wniebowzięcia NMP. W tym dniu błogosławieństwo ziół i kwiatów.

2. W środę Metropolitalny obchód odpustu Wniebowzięcia NMP w Sanktuarium w Rudach. Suma odpustowa koncelebrowana przez Biskupów i kapłanów metropolii górnośląskiej o godz. 11.00.

3. W środę uroczystość odpustowa w Sanktuarium w Lubecku. Suma odpustowa o godz. 11.00.

4. W środę przypada 33. Rocznica konsekracji biskupa seniora Gerarda Kusza, zaś w czwartek 37. Rocznica konsekracji biskupa seniara Jana Wieczorka.

5. W czwartek wyrusz Gliwicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Rozpoczęcie pielgrzymki Mszą św. w kościele katedralnym w Gliwicach o godz. 8.00. Zakończenie pielgrzymki – w sobotę ( Msza św. w Częstochowie, na Wałach o godz. 15.00).

6. W piątek uroczystość św. Jacka, głównego patrona metropolii górnośląskiej.

7. Od piątku do niedzieli na Górze św. Anny – obchody kalwaryjskie ku czci Wniebowzięcia NMP.

8. W przyszłą niedzielę pielgrzymka kobiet i dziewcząt do Piekar Śląskich.

9. Składam serdeczne podziękowanie za pomoc w pracach przy budowie kaplicy.

10. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na budowę kaplicy.